- WebMMS - zarządzanie parkomatami przez internet

WebMMS - zarządzanie parkomatami przez internet

Centralne zarządzanie parkomatami prowadzone jest przez oprogramowanie WebMMS. System umożliwia wygodne monitorowanie i kontrolowanie parkomatów bezpośrednio przez przeglądarkę internetową. Do funkcjonowania systemu WebMMS wystarczy komputer lub smartphone z dostępem do internetu.

Parkomat przekazuje wszystkie zebrane informacje na bieżąco do systemu WebMMS. Dzięki temu operator parkomatów ma dokładne informacje o pracy urządzeń jeszcze zanim dotrą do niego kasety z monetami i wyciągi z raportów.

Dostęp do systemu z dowolnego miejsca (praca w chmurze)

Dostęp do aplikacji WebMMS odbywa się bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej. Jest to najwygodniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie. Administrator systemu, firma WSA electronic GmbH & C.O. KG, zajmuje się ochroną danych przechowywanych na serwerze w sposób zaszyfrowany, ich archiwizacją oraz obsługą serwera.
Każdy z użytkowników systemu ma przypisane indywidualne uprawnienia. Pracownik serwisu ma dostęp do informacji technicznych, dział księgowości do danych finansowych.

Komunikaty i ostrzeżenia na telefon komórkowy lub email

System przekazuje stan urządzeń na obecną chwilą (zapełnienie kasety, stan papieru, napięcie zasilania) oraz przesyła ostrzeżenia o otwarciu obudowy lub konieczności przeprowadzenia konserwacji. Odpowiednio skonfigurowany system umożliwia wysyłanie komunikatów z parkomatów bezpośrednio na telefon komórkowy lub email.

Również nie wykonanie operacji gotówkowych przez określony czas powoduje wysłanie ostrzeżenia do centrum obsługi. Pozwala to na wykrycie problemów mających nie wiele wspólnego z awarią techniczną, np. zalepienie szczeliny na monety gumą do żucia, umieszczenie fałszywego napisu „Parkomat nieczynny”, itp.

Lokalizacja poszczególnych parkomatów może zostać przedstawione na mapie miasta.

Kontakt z nami

Szymkowiak Sp. z o. o.

ul. Wolińska 19
64-100 Leszno

tel/fax: (65) 533 0743
info@szymkowiak.pl

Oddział Szczecin

ul. Południowa 25B/124
71-001 Szczecin

tel./fax: (91) 435 88 03
tel. kom.: 533 399 987
szczecin@szymkowiak.pl